HAKKIMIZDA
   Can-Teks Tekstil, 1998 yılında tekstil sektörüne POLIM PIER markası ile giriş yapmış ve zamanla erkek hazır giyim modasının öncülerinden biri olmuştur.

   Moda dünyasına yeni bir anlayış getirerek, şehirli, genç, sofistike, şık ve özgün çizgisiyle çok kısa sürede dünyadaki hızlı moda trendlerini kendilerine göre yorumlayan stil sahibi erkeklerin markası olan POLIM PIER, farklılığını her sezon hazırladığı iddialı koleksiyonlarıyla göstermiştir.

   Değişime ayak uyduran, hızlı, devamlı, tutarlı ve kaliteli üretim anlayışı misyonu ile kısa sürede Türkiye ve yurt dışındaki temsilcileri ile tekstil sektörünün önde gelen markalarından biri olmayı başardı.

   Bünyesindeki tecrübeli ekibi ile iletişim ve eğitime dayalı alt yapısıyla araştırmalar yapan, gelişim sağlayan, kaliteli üretim yapan ve doğru noktalarda pazarlayan POLIM PIER, kuruluşundan bu güne başarılı bir şekilde moda dünyasında yerini sağlamlaştırmıştır.

   POLIM PIER, hazırladığı seçkin koleksiyonları ile yeniliklerin öncülüğünü yaparak, geliştirilmiş hizmet ve ürün kalitesi vizyonu ile tescillenmiş bir marka olarak, bugün Türkiye, Almanya, Fransa, Avustralya, Romanya, Rusya, Ukrayna, Avusturya, Fas, Mısır, Suriye ve daha birçok ülkedeki yüzlerce satış noktaları ile stil sahibi moda severlerle buluşuyor.
POLIMPIER.COM.TR ©2013